(Schedule subject to change)
Monday, April 26
Baseball
Evergreen at Skyview, 4 p.m.
Kelso at Heritage, 4 p.m.
Mountain View at Battle Ground, 4 p.m.
Softball
Columbia River at Camas, 4 p.m.
Fort Vancouver at Prairie, 4 p.m.
Union at Hudson’s Bay, 4 p.m.
R.A. Long at Hockinson, 4:30 p.m.
Ridgefield at Woodland, 4:30 p.m.
Washougal at Mark Morris, 4:30 p.m.
Girls tennis
Battle Ground at Evergreen, 3:30 p.m.
Skyview at Heritage, 3:30 p.m.
Mountain View at Kelso, 3:30 p.m.
Girls golf
Woodland at Mark Morris, 3:30 p.m. at Longview CC
Tuesday, April 27
Baseball
Union at Columbia River, 4 p.m.
Fort Vancouver at Prairie, 4 p.m.
Hudson’s Bay vs. Camas, 4 p.m. at Propstra Stadium
Ridgefield at Hockinson, 4 p.m.
Mark Morris at Washougal, 4:30 p.m.
Woodland at R.A. Long, 4:30 p.m.
Castle Rock at Ilwaco, DH, 3:30 p.m.
White Salmon at La Center, DH, 3:30 p.m.
Kalama at Stevenson, DH, 3 p.m.
Softball
Evergreen at Skyview, 4:30 p.m.
Heritage at Battle Ground, 4:30 p.m.
Kelso at Mountain View, 4:30 p.m.
Castle Rock at Ilwaco, DH, 4 p.m.
Kalama at Stevenson, DH, 4 p.m.
White Salmon at La Center, DH, 4 p.m.
Boys soccer
Heritage vs. Evergreen, 5 p.m. at McKenzie Stadium
Kelso vs. Mountain View, 7 p.m. at McKenzie Stadium
Skyview at Battle Ground, 7 p.m.
Fort Vancouver vs. Columbia River, 4 p.m. at Jason Lee MS
Hockinson at R.A. Long, 7 p.m.
Ridgefield at Washougal, 7 p.m.
White Salmon at King’s Way Christian, 5 p.m.
Seton Catholic at Castle Rock, 5 p.m.
Stevenson at La Center, 7 p.m.
Track and field
Evergreen at Kelso, 3:30 p.m.
Heritage at Skyview, 3:30 p.m.
Battle Ground at Mountain View, 3:30 p.m.
Fort Vancouver at Columbia River, 3:30 p.m.
Hudson’s Bay at Prairie, 3:30 p.m.
Union at Camas, 3:30 p.m.
Woodland at Hockinson, 3:30 p.m.
R.A. Long at Ridgefield, 3:30 p.m.
Washougal at Mark Morris, 3:30 p.m.
Girls tennis
Fort Vancouver at Columbia River, 3:30 p.m.
Camas at Prairie, 3:30 p.m.
Union at Hudson’s Bay, 3:30 p.m.
Mark Morris at Ridgefield, 4 p.m.
Washougal at R.A. Long, 3:30 p.m.
King’s Way Christian at Castle Rock, 3:30 p.m.
Girls golf
Battle Ground, Evergreen, Mountain View, Kelso, Skyview, Columbia River, Camas, Hudson’s Bay, Union at Prairie Invitational at The Cedars at Salmon Creek
Washougal vs. Ridgefield, 3:30 p.m. at Tri-Mountain
Wednesday, April 28
Baseball
Battle Ground at Evergreen, 4 p.m.
Mountain View at Heritage, 4 p.m.
Skyview at Kelso, 4 p.m.
Softball
Columbia River at Prairie, 4 p.m.
Fort Vancouver at Hudson’s Bay, 4 p.m.
Camas at Union, 4 p.m.
Woodland at Hockinson, 4:30 p.m.
Mark Morris at Ridgefield, 4:30 p.m.
R.A. Long at Washougal, 4:30 p.m.
Boys soccer
Union vs. Prairie, 7 p.m. at District Stadium
Hudson’s Bay at Camas, 7 p.m.
Girls tennis
Kelso at Evergreen, 3:30 p.m.
Heritage at Mountain View, 3:30 p.m.
Skyview at Battle Ground, 3:30 p.m.
Girls golf
Evergreen vs. Skyview, 3 p.m. at Green Mountain
Hockinson vs. R.A. Long, 3:30 p.m. at Mint Valley
Thursday, April 29
Baseball
Prairie at Columbia River, 4 p.m.
Hudson’s Bay at Fort Vancouver, 4 p.m.
Camas at Union, 4 p.m.
Softball
Evergreen at Heritage, 4:30 p.m.
Mountain View at Battle Ground, 4:30 p.m.
Kelso at Skyview, 4:30 p.m.
Boys soccer
Ridgefield at Hockinson, 7 p.m.
R.A. Long at Mark Morris, 5 p.m.
La Center at Castle Rock, 5 p.m.
Seton Catholic at King’s Way Christian, 5:30 p.m.
Track and field
La Center at Onalaska, 3:30 p.m.
Girls tennis
Columbia River at Union, 3:30 p.m.
Prairie at Fort Vancouver, 3:30 p.m.
Camas at Hudson’s Bay, 3:30 p.m.
Hockinson at Mark Morris, 4 p.m.
Ridgefield at R.A. Long, 4 p.m.
Girls golf
Heritage vs. Kelso, 3 p.m. at Three Rivers
Battle Ground vs. Mountain View, 3 p.m. at Fairway Village
Union vs. Prairie, 3 p.m. at The Cedars at Salmon Creek
Hudson’s Bay vs. Camas, 3 p.m. at Camas Meadows
Hockinson vs. Woodland, 3:30 p.m. at Lewis River
Ridgefield vs. R.A. Long, 3:30 p.m. at Mint Valley
Friday, April 30
Baseball
Evergreen at Battle Ground, 4 p.m.
Heritage at Mountain View, 4 p.m.
Kelso at Skyview, 4 p.m.
Columbia River at Prairie, 4 p.m.
Fort Vancouver at Hudson’s Bay, 4 p.m.
Union at Camas, 4 p.m.
Hockinson at Mark Morris, DH, 3 p.m.
Ridgefield at R.A. Long, DH, 3 p.m.
Washougal at Woodland, DH, 3 p.m.
Ilwaco at Castle Rock, 4 p.m.
La Center at White Salmon, 4 p.m.
Stevenson at Kalama, 4 p.m.
Softball
Hudson’s Bay at Columbia River, 4 p.m.
Union at Fort Vancouver, 4 p.m.
Camas at Prairie, 4 p.m.
Hockinson at Woodland, 4:30 p.m.
Washougal at R.A. Long, 4:30 p.m.
Ridgefield at Mark Morris, 4:30 p.m.
Ilwaco at Castle Rock, 4 p.m.
La Center at White Salmon, 4 p.m.
Stevenson at Kalama, 4 p.m.
Boys soccer
Evergreen vs. Skyview, 5 p.m. at Kiggins Bowl
Kelso vs. Heritage, 5 p.m. at McKenzie Stadium
Mountain View at Battle Ground, 7 p.m.
Columbia River vs. Hudson’s Bay, 7 p.m. at Kiggins Bowl
Fort Vancouver vs. Union, 7 p.m. at McKenzie Stadium
Prairie at Camas, 7 p.m.
Mark Morris at Castle Rokc, 4 p.m.
Montesano at White Salmon, 7 p.m.
Track and field
Kelso, Columbia River at Elden Keller Invitational at Hillsboro, Ore.
Fort Vancouver, Union, Hockinson, Mark Morris, R.A. Long at Washougal Invitational
Camas at Oregon Relays in Eugene, Ore.
Girls tennis
Evergreen at Heritage, 3:30 p.m.
Kelso at Battle Ground, 3:30 p.m.
Mountain View at Skyview, 3:30 p.m.
Saturday, May 1
Track and field
Evergreen, Mountain View, Skyview at Centennial Invitational
Prairie at Shelton Invitational
Camas at Oregon Relays in Eugene, Ore.
Ridgefield, Woodland, Vancouver Christian at Lewis River Invitational