(SCHEDULE SUBJECT TO CHANGE)
MONDAY, OCT. 23
VOLLEYBALL
Olympia at Camas, 6 p.m.
GIRLS SOCCER
Heritage vs. Skyview, 8 p.m. at Kiggins Bowl
TUESDAY, OCT. 24
VOLLEYBALL
Ridgefield at Skyview, 7 p.m.
Battle Ground at Camas, 7 p.m.
Union at Heritage, 7 p.m.
Evergreen at Fort Vancouver, 7 p.m.
Mountain View at Hudson’s Bay, 7 p.m.
Prairie at Kelso, 7 p.m.
Hockinson at Woodland, 7 p.m.
R.A. Long at Columbia River, 7 p.m.
Stevenson at Castle Rock, 7 p.m.
Columbia-White Salmon at King’s Way Christian, 7 p.m.
La Center at Seton Catholic, 7 p.m.
Firm Foundation at Three Rivers Christian, 6 p.m.
Washington School for the Deaf at Columbia Adventist, 6 p.m.
GIRLS SOCCER
Camas at Battle Ground, 7 p.m.
Evergreen at Kelso, 7 p.m.
Fort Vancouver vs. Mountain View, 7:30 p.m. at McKenzie Stadium
Prairie vs. Hudson’s Bay, 8 p.m. at Kiggins Bowl
Mark Morris at R.A. Long, 6 p.m.
Ridgefield at Hockinson, 7 p.m.
Columbia River at Washougal, 7 p.m.
Seton Catholic at Stevenson, 6 p.m.
King’s Way Christian at La Center, 7 p.m.
WEDNESDAY, OCT. 25
GIRLS SWIMMING
Sub-district meet at Mark Morris, 4 p.m.
THURSDAY, OCT. 26
FOOTBALL
Washington School for the Deaf at Taholah, 6 p.m.
VOLLEYBALL
Heritage at Camas, 7 p.m.
Union at Skyview, 7:30 p.m.
Prairie at Evergreen, 7 p.m.
Hudson’s Bay at Fort Vancouver, 7 p.m.
Kelso at Mountain View, 7 p.m.
Ridgefield at Hockinson, 7 p.m.
Columbia River at Washougal, 7 p.m.
Mark Morris at R.A. Long, 7 p.m.
Castle Rock at La Center, 7 p.m.
Seton Catholic at King’s Way Christian, 7 p.m.
Stevenson at Columbia-White Salmon, 7 p.m.
Firm Foundation at Washington School for the Deaf, 6 p.m.
GIRLS SOCCER
Skyview at Camas, 7 p.m.
Union vs. Heritage, 7:30 p.m. at McKenzie Stadium
Hudson’s Bay vs. Evergreen, 5:30 p.m. at McKenzie Stadium
Kelso at Prairie, 7:30 p.m.
2A district play-in game: 2A GSHL No. 5 at Evco No. 4, 7 p.m.
King’s Way Christian at Seton Catholic, 4 p.m.
Castle Rock at La Center, 7 p.m.
FRIDAY, OCT. 27
FOOTBALL
Skyview vs. Heritage, 4:30 p.m. at McKenzie Stadium
AC Davis at Battle Ground, 7 p.m.
Union at Camas, 7 p.m.
Prairie vs. Fort Vancouver, 7 p.m. at Kiggins Bowl
Hudson’s Bay at Kelso, 7 p.m.
Mountain View vs. Evergreen, 7:30 p.m. at McKenzie Stadium
Columbia River at Ridgefield, 7 p.m.
R.A. Long at Hockinson, 7 p.m.
Woodland at Mark Morris, 7 p.m.
Santiam Christian at Washougal, 7 p.m.
La Center at Castle Rock, 7 p.m.
Stevenson at Columbia-White Salmon, 7 p.m.
Benson (Ore.) at King’s Way Christian, 6 p.m.
BOYS TENNIS
4A bi-district tournament, 7;30 a.m. at Boeing Employees Tennis Club, Kent
3A bi-district tournament, 8 a.m. at Sprinker Tennis Center, Tacoma
SATURDAY, OCT. 28
GIRLS SOCCER
2A District tournament
GSHL No. 3 at Evco No. 2, 7 p.m.
Thursday winner at Columbia River, 7 p.m.
Evco No. 3 at GSHL No. 2, 7 p.m.
GSHL No. 4 at Evco No. 1, 7 p.m.
CROSS COUNTRY
2A district meet, 9 a.m. at Woodland
BOYS TENNIS
4A bi-district tournament at Boeing Employees Tennis Club, Kent
3A bi-district tournament, 11 a.m. at Sprinker Tennis Center, Tacoma