(Schedule subject to change)
MONDAY, April 18
BASEBALL
Union at Heritage, 4 p.m.
Kelso at Camas, DH, 2 p.m.
Hockinson at Fort Vancouver, 4 p.m.
R.A. Long at Hudson’s Bay, 4 p.m.
Woodland at Washougal, 4:30 p.m.
SOFTBALL
Heritage at Union, 4 p.m.
Battle Ground at Skyview, 4 p.m.
Evergreen at Columbia River, 4 p.m.
Fort Vancouver at Camas, 4 p.m.
Mountain View at Hudson’s Bay, 4 p.m.
Prairie at Kelso, 4 p.m.
Mark Morris at Hockinson, 4:30 p.m.
Woodland at Washougal, 4:30 p.m.
Stevenson at Kalama, DH, 3:30 p.m.
BOYS SOCCER
Hockinson at Mark Morris, 4:30 p.m.
Washougal at Woodland, 5 p.m.
GIRLS TENNIS
Heritage at Evergreen, 3:30 p.m.
Skyview at Union, 3:30 p.m.
Hudson’s Bay at Camas, 3:30 p.m.
GIRLS GOLF
Union, Skyview, Columbia River, Mountain View at Titan Cup at Tri-Mountain
Hockinson vs. Washougal, 3:30 p.m. at Orchard Hills
TUESDAY, April 19
BASEBALL
Battle Ground at Evergreen, 4 p.m.
Skyview at Union, 4 p.m.
Prairie at Camas, 4 p.m.
Kelso at Mountain View, 4 p.m.
Columbia River at Hudson’s Bay, 4 p.m.
Hockinson at Washougal, 4:30 p.m.
Woodland at Mark Morris, 4:30 p.m.
White Salmon at Toledo, DH, 3 p.m.
Stevenson at Castle Rock, DH, 3 p.m.
Kalama at La Center, DH, 3 p.m.
Stevenson at Castle Rock, DH, 3 p.m.
SOFTBALL
Evergreen at Heritage, 4 p.m.
Battle Ground at Union, 4 p.m.
Columbia River at Kelso, 4 p.m.
Stevenson at Castle Rock, DH, 3:30 p.m.
Ilwaco at Ridgefield, DH, 3:30 p.m.
Kalama at La Center, DH, 3:30 p.m.
White Salmon at Toledo, DH, 3:30 p.m.
BOYS SOCCER
Battle Ground vs. Union, 5 p.m. at McKenzie Stadium
Evergreen vs. Skyview, 7 p.m. at Kiggins Bowl
Hudson’s Bay at Heritage, 4 p.m.
Camas vs. Mountain View, 7 p.m. at McKenzie Stadium
Columbia River vs. Prairie, 7 p.m. at District Stadium
Kelso vs. Fort Vancouver, 5 p.m. at Kiggins Bowl
Castle Rock at White Salmon, 6 p.m.
La Center at Toledo, 7 p.m.
Stevenson at Ridgefield, 7 p.m.
TRACK AND FIELD
Battle Ground at Heritage, 3:30 p.m.
Camas at Hudson’s Bay, 3:30 p.m.
Mountain View at Kelso, 3:30 p.m.
Fort Vancouver at Columbia River, 3:30 p.m.
Hockinson at R.A. Long, 3:30 p.m.
Mark Morris, La Center, Kalama at Woodland, 3:30 p.m.
Vancouver Christian, Seton Catholic at Washougal, 3:30 p.m.
GIRLS TENNIS
Heritage at Skyview, 3:30 p.m.
Union at Battle Ground, 3:30 p.m.
Hockinson at R.A. Long, 3:30 p.m.
Mark Morris at Washougal, 3:30 p.m.
GIRLS GOLF
Prairie vs. Kelso, 3 p.m. at Three Rivers
R.A. Long vs. Woodland, 3:30 p.m. at Lewis River
WEDNESDAY, April 20
BASEBALL
Battle Ground at Heritage, 4 p.m.
Fort Vancouver at Castle Rock, 4 p.m.
SOFTBALL
Heritage at Battle Ground, 4 p.m.
Skyview at Evergreen, 4 p.m.
Union at Prairie, 4 p.m.
Camas at Kelso, 4 p.m.
Columbia River at Mountain View, 4 p.m.
Hudson’s Bay at Fort Vancouver, 4 p.m.
R.A. Long at Woodland, 4:30 p.m.
Washougal at Mark Morris, 4:30 p.m.
BOYS SOCCER
Woodland at R.A. Long, 5 p.m.
Mark Morris at Washougal, 7 p.m.
TRACK AND FIELD
Skyview at Evergreen, 3:30 p.m.
GIRLS TENNIS
Battle Ground at Heritage, 3:30 p.m.
Evergreen at Skyview, 3:30 p.m.
Camas at Prairie, 3:30 p.m.
Mountain View at Hudson’s Bay, 3:30 p.m.
Fort Vancouver at Kelso, 3:30 p.m.
GIRLS GOLF
La Center at Hoquiam, 3:30 p.m.
THURSDAY, April 21
BASEBALL
Heritage at Skyview, 4 p.m.
Evergreen at Union, 4 p.m.
Camas at Prairie, 4 p.m.
Mountain View at Kelso, 4 p.m.
Hudson’s Bay at Columbia River, 4 p.m.
La Center at Fort Vancouver, 4 p.m.
Ilwaco at Stevenson, 3 p.m.
Goldendale at White Salmon, 4 p.m.
SOFTBALL
Skyview at Heritage, 4 p.m.
Battle Ground at Kelso, 4 p.m.
Camas at Columbia River, 4 p.m.
Rochester at Kalama, 3:30 p.m.
Ilwaco at Stevenson, DH, 3:30 p.m.
Goldendale at White Salmon, 4 p.m.
BOYS SOCCER
Hockinson at Fort Vancouver, 7 p.m. at Kiggins Bowl
White Salmon vs. King’s Way Christian, 4 p.m. at Washington School for Deaf
Stevenson at La Center, 7 p.m.
TRACK AND FIELD
Toledo, Stevenson, White Salmon at Ridgefield, 3:30 p.m.
GIRLS TENNIS
Battle Ground at Skyview, 3:30 p.m.
Fort Vancouver at Heritage, 3:30 p.m.
Kelso at Prairie, 3:30 p.m.
Washougal vs. Hockinson, 3 p.m. at Green Meadows
Mark Morris at R.A. Long, 3:30 p.m.
GIRLS GOLF
Battle Ground, Evergreen, Heritage, Skyview, Union, Camas, Columbia River, Fort Vancouver, Hudson’s Bay, Kelso, Mountain View, Hockinson, Mark Morris, R.A. Long, Washougal, Ilwaco at Prairie Invitational at The Cedars at Salmon Creek
FRIDAY, April 22
BASEBALL
Heritage at Evergreen, 4 p.m.
Union at Battle Ground, 4 p.m.
Skyview at Camas, 4 p.m.
Columbia River at Fort Vancouver, 4 p.m.
Kelso at Hudson’s Bay, 4 p.m.
Prairie at Mountain View, 4 p.m.
Hockinson at Woodland , DH, 3 p.m.
Mark Morris at R.A. Long, DH, 3 p.m.
Stevenson at Washougal, DH, 3 p.m.
SOFTBALL
Evergreen at Battle Ground, 4 p.m.
Skyview at Union, 4 p.m.
Camas at Mountain View, 4 p.m.
Columbia River at Prairie, 4 p.m.
Kelso at Hudson’s Bay, 4 p.m.
Hockinson at R.A. Long, 4:30 p.m.
Woodland at Mark Morris, 4:30 p.m.
Stevenson at Washougal, DH, 3:30 p.m.
BOYS SOCCER
Battle Ground vs. Evergreen, 5 p.m. at McKenzie Stadium
Heritage vs. Union, 7 p.m. at McKenzie Stadium
Prairie at Camas, 7 p.m.
Mountain View at Kelso, 4 p.m.
Hudson’s Bay vs. Columbia River, 4 p.m. at Jason Lee MS
R.A. Long at Hockinson, 7 p.m.
Mark Morris at Woodland, 5 p.m.
TRACK AND FIELD
Battle Ground at Canby (Ore.) Invitational
Camas at Oregon Relays
Hudson’s Bay, R.A. Long, Mark Morris, Woodland, La Center at Kalama Invitational
Hockinson, Washougal at Bruin Invitational at White Salmon
GIRLS TENNIS
Heritage at Union, 3:30 p.m.
Evergreen at Battle Ground, 3:30 p.m.
Fort Vancouver at Mountain View, 3:30 p.m.
Hudson’s Bay at Columbia River, 3:30 p.m.
GIRLS GOLF
Washougal at Woodland, 3:30 p.m. at Lewis River
SATURDAY, April 23
SOFTBALL
Camas Tournament
La Center at Hockinson, 2 p.m.
BOYS SOCCER
King’s Way Christian at Castle Rock, noon
TRACK AND FIELD
Evergreen, Heritage, Skyview, Mountain View at Centennial Invitational
Camas at Oregon Relays
Fort Vancouver at Coos Bay (Ore.) Invitational