(Schedule subject to change)
MONDAY, Dec. 3
BOYS BASKETBALL
Fort Vancouver at Skyview, 7 p.m.
Heritage at Kelso, 7 p.m.
Hockinson at Battle Ground, 7 p.m.
Camas at Mountain View, 7 p.m.
Hudson’s Bay at Washougal, 7 p.m.
Aberdeen at Prairie, 7 p.m.
GIRLS BASKETBALL
Hockinson at Battle Ground, 5:30 p.m.
Kelso at Heritage, 7 p.m.
W.F. West at Union, 7 p.m.
Camas at Mountain View, 5:30 p.m.
Columbia River at Fort Vancouver, 7 p.m.
R.A. Long at Hudson’s Bay, 7 p.m.
Woodland at Toledo, 7 p.m.
GIRLS BOWLING
Hudson’s Bay vs. Skyview, 3:15 p.m. at Crosley Lanes
Mountain View vs. Heritage, 3:15 p.m. at Big Al’s
Union vs. R.A. Long, 3:15 p.m. at Triangle Bowl
Battle Ground vs. Kelso, 3:15 p.m. at Triangle Lanes
Columbia River vs. Evergreen, 3:15 p.m. at Bailey’s Classic Lanes
Camas vs. Prairie, 3:15 p.m. at Tiger Bowl
Mark Morris vs. Fort Vancouver, 3:15 p.m. at Crosley Lanes
TUESDAY, Dec. 4
BOYS BASKETBALL
Union at Tualatin (Ore.), 7:15 p.m.
Kelso at R.A. Long, 7 p.m.
Toledo at Woodland, 7 p.m.
Stevenson at La Center, 5:45 p.m.
Seton Catholic at Castle Rock, 7 p.m.
Ilwaco at Naselle/Grays Harbor
King’s Way Christian at White Salmon, 7 p.m.
GIRLS BASKETBALL
Ridgefield at Skyview, 7 p.m.
Hudson’s Bay at Washougal, 7 p.m.
Prairie at Mark Morris, 7:30 p.m.
Stevenson at La Center, 7 p.m.
King’s Way Christian at White Salmon, 5:45 p.m.
Seton Catholic at Castle Rock, 5:45 p.m.
WRESTLING
Skyview at Washougal duals, 7 p.m.
Heritage at Union, 7 p.m.
Mountain View at Kelso, 7 p.m.
Fort Vancouver at Hudson’s Bay, 7 p.m.
BOYS SWIMMING
Skyview, Fort Vancouver at Mark Morris, 5 p.m.
Evergreen, Heritage, Union, Mountain View vs. Columbia River, Hudson’s Bay, 3:15 p.m. at Propstra
Camas, Hockinson, North County at Kelso, 3:30 p.m.
WEDNESDAY, Dec. 5
BOYS BASKETBALL
Prairie at Heritage, 7 p.m.
Columbia River at Camas, 7 p.m.
Hockinson at Hudson’s Bay, 7 p.m.
Fort Vancouver at Evergreen, 7 p.m.
GIRLS BASKETBALL
Black Hills at Union, 7 p.m.
Hockinson at Columbia River, 7 p.m.
R.A. Long at Fort Vancouver, 7 p.m.
WRESTLING
Camas at Skyview, 7 p.m.
Evergreen at Battle Ground, 7 p.m.
Columbia River at Prairie, 7 p.m.
Mountain View Duals
Woodland at Mark Morris, 7 p.m.
GIRLS BOWLING
Skyview at R.A. Long, 3:15 p.m. at Triangle Lanes
Heritage vs. Kelso, 3:15 p.m. at Triangle Lanes
Union vs. Hudson’s Bay, 3:15 p.m. at Crosley Lanes
Fort Vancouver vs. Battle Ground, 3:15 p.m. at Tiger Bowl
Prairie vs. Columbia River, 3:15 p.m. at Crosley Lanes
Evergreen vs. Mountain View, 3:15 p.m. at Bailey’s Classic Lanes
Mark Morris vs. Camas, 3:15 p.m. at Big Al’s
THURSDAY, DEC. 6
BOYS BASKETBALL
Camas at Ridgefield, 7 p.m.
Terry Fox at Washougal, 7 p.m.
La Center at King’s Way Christian, 5:45 p.m.
White Salmon at Toledo, 7 p.m.
Woodland at Seton Catholic, 7 p.m. at Woodland
Kalama at Stevenson, 5:45 p.m.
GIRLS BASKETBALL
Prairie at Battle Ground, 7 p.m.
Ridgefield at Hudson’s Bay, 7 p.m.
Mark Morris at Mountain View, 7 p.m.
Seton Catholic at Woodland, 7 p.m.
La Center at King’s Way Christian, 7 p.m.
Woodland at Seton Catholic, 5:45 p.m. at Woodland
White Salmon at Toledo, 5:30 p.m.
Kalama at Stevenson, 7 p.m.
Castle Rock at Ilwaco, 7 p.m.
WRESTLING
Bethel at Union, 7 p.m.
Fort Vancouver at Hockinson, 7 p.m.
BOYS SWIMMING
Camas, Hockinson, North County at David Douglas, 4 p.m.
FRIDAY, Dec. 7
BOYS BASKETBALL
Fort Vancouver at Heritage, 7 p.m.
Union at West Albany Tournament
Hudson’s Bay at Benson, 7:30 p.m.
Mark Morris at Kelso, 7 p.m.
Mountain View at Hockinson, 7:30 p.m.
Washougal at Evergreen, 7 p.m.
Terry Fox at R.A. Long, 7 p.m.
Seton Catholic at Woodland, 7 p.m.
Castle Rock at Ilwaco, 7 p.m.
GIRLS BASKETBALL
Heritage at Washougal, 7 p.m.
Union at West Albany Tournament
Columbia River at Battle Ground, 7 p.m.
Mark Morris at Kelso, 5:30 p.m.
Evergreen at Fort Vancouver, 7 p.m.
La Center at Ridgefield, 7 p.m.
Kalama at Toutle Lake, 7 p.m.
WRESTLING
Hockinson, Washougal at La Center, 6 p.m.
Ridgefield at Tillamook
GIRLS BOWLING
Mountain View vs. Skyview, 3:15 p.m. at Crosley Lanes
Fort Vancouver vs. Heritage, 3:15 p.m. at Big Al’s
Union vs. Prairie, 3:15 p.m. at Tiger Bowl
Battle Ground vs. Mark Morris, 3:15 p.m. at Triangle Lanes
Columbia River vs. Hudson’s Bay, 3:15 p.m. at Crosley Lanes
Kelso vs. Evergreen, 3:15 p.m. at Bailey’s Classic Lanes
R.A. Long vs. Camas, 3:15 p.m. at Big Al’s
SATURDAY, Dec. 8
BOYS BASKETBALL
Union at West Albany Tournament
Black Hills at Battle Ground, 5:30 p.m.
Columbia River at Issaquah, 3:30 p.m. at Highline CC
Ridgefield at Woodland, 7 p.m.
Ilwaco at Kalama, 5:45 p.m.
Seton Catholic at Mary M. Knight, 7 p.m.
GIRLS BASKETBALL
Skyview at Cleveland, 2 p.m.
Union at West Albany Tournament
Washougal at Hudson’s Bay, 7 p.m.
Prairie at W.F. West, 7 p.m.
Seton Catholic at Mary M. Knight, 5:45 p.m.
Ilwaco at Kalama, 7 p.m.
WRESTLING
Heritage, Union, Hudson’s Bay at Olympic Duals at Kitsap Sun Pavillion
Prairie at Larry Brown Invitational at Fife
Fort Vancouver, Hockinson, Ridgefield at La Center Team Challenge
Woodland at Battle at the Border
GIRLS WRESTLING
Washougal at Henry Foss Invitational
BOYS SWIMMING
Skyview, Fort Vancouver, Columbia River, Hudson’s Bay, Evergreen, Union, Heritage, Mountain View, Camas, Hockinson, North County at Mark Morris Sprint Relays
GYMNASTICS
Union, Hudson’s Bay, Mountain View vs. Skyview, 5 p.m. at VEGA North
Evergreen, Columbia River vs. Heritage, 2 p.m. at VEGA South
Battle Ground, Prairie, Camas at Fort Vancouver, 5 p.m. at VEGA South